Klasikiniai roletai

Photo
Daugiau

Kasetiniai roletai

Photo
Daugiau

Roletai diena naktis

Photo
Daugiau

Roletai nuo saulės

Photo
Daugiau

Blackout roletai

Photo
Daugiau

Kodėl verta rinktis roletus?


Roletas tai nesudėtingas mechanizmas, kurio pagrindinė dalis yra audinys, suvyniojamas ant aliuminio vamzdžio. Roleto mechanizmą galima tvirtinti prie lango rėmo, lango nišos, sienos ar lubų, o pats mechanizmas gali būti paliekamas atviras, arba uždengiamas specialia kasete.
Dėl ypatingos konstrukcijos roletai gaminami pagal individualius poreikius, todėl galima pasirinkti audinio ilgį, roleto plotį. Taip pat yra roletų, kuriuos galima užtraukti iš apačios į viršų, arba montuoti juos ant durų. Kadangi audinys gražiai priglunda prie stiklo, toks langų dekoras atrodo tvarkingai ir estetiškai.
Viena iš priežasčių, kodėl rekomenduojame rinktis roletus – patogus ir paprastas jų naudojimas. Roletą nesudėtinga pritvirtinti prie lango ar durų rėmo. Be to, roletai greitai nenusidėvi, todėl tokia investicija atsiperka. Langai, dekoruoti roletais atrodo tvarkingai ir šiuolaikiškai. Roletų audinys yra specialiai impregnuotas, todėl yra atsparesnis purvui. Be to, esant poreikiui, roletą galima greitai ir nesudėtingai išvalyti, todėl jų priežiūra nereikalauja papildomo dėmesio.


Kokius roletus pasirinkti?


Renkantis roletus namams ar biurui pagrindinis klausimas, į kurį reikėtų atsakyti – kiek norite įsileisti šviesos. Jeigu norite visiškai užtamsinti patalpą, tuomet rinkitės neperšviečiamus arba tankius ir tamsius audinius. Tuo tarpu ploni ir pusiau peršviečiami audiniai saugos namų erdvę nuo pašalinių žvilgsnių, tačiau įleis į patalpą pakankamai šviesos. Roletai yra tiek universalūs, kad norintiems suderinti abu variantus siūlomi specialūs diena-naktis roletai, kurie gali ir užtamsinti kambarį, ir esant poreikiui, įleisti maksimalų kiekį saulės šviesos. Todėl tereikia pasirinkti jums labiausiai tinkantį variantą.