Dieninės užuolaidos

Photo
Daugiau

Naktinės užuolaidos

Photo
Daugiau

Tarpinės užuolaidos

Photo
Daugiau

Dieninių užuolaidų privalumai


Dieninės užuolaidos dažniausiai pasirenkamos, siekiant sukurti namuose išskirtinį jaukumą, pagyvinti aplinką ir tarsi užbaigti interjero sukūrimą. Tinkamos dieninės užuolaidos ne tik gražus namų akcentas, bet dienos metu jos apsaugo nuo praeivių žvilgsnių, sulaiko tiesioginius saulės spindulius, o būnant patalpų viduje galima gėrėtis vaizdais pro langą.
Priklausomai nuo pasirinkto užuolaidų audinio ir jų pakabinimo būdo, dieninės užuolaidos yra ne tik stilinga interjero detalė, bet ir praktiškas sprendimas. Ar tai būtų miegamasis, ar valgomasis, vaikų ar darbo kambarys tinkamiausi pasirinkimai bus lengvai randami, į pagalbą pasitelkus specialistą profesionalų užuolaidų siuvėją ar interjero dizainerį.


Audinių svarba pasirenkant užuolaidas


Užuolaidų audiniai savo savybėmis yra labai skirtingi ir įvairūs. Kuo daugiau turėsite informacijos, tuo lengviau bus išsirinkti audinius jūsų namams papuošti bei įgyvendinti jūsų svajones.
- Svetainei ir miegamajam rekomenduojama pasirinkti organzos audinius. Tai vienas iš dažniausiai pasirenkamų audinių, nes yra lengvas, atsparus blukimui ir lengvai skalbiamas. Savo universalumo dėka organzos audinys lengvai priderinamas prie naktinių užuolaidų ar kito pasirinkto langų uždengimo būdo.
- Klasikiniam ir moderniam namų interjerui siūloma rinktis medvilnės natūralaus audinio užuolaidas. Medvilninių audinių gausa leidžia susikurti savitą namų stilių. Pats audinys yra atsparus skalbimui, tačiau jo negalima skalbti aukštoje temperatūroje.
- Siekiant sukurti prabangų ir elegantišką interjerą puikiai tinka šilkinės dieninės užuolaidos. Šilkiniai audiniai yra sunkesni, tad jų kritimas yra labai patrauklus ir suteikia puikų estetinį vaizdą. Nereikia pamiršti, kad šilkas nėra atsparus karščiui, tad tiesioginiai saulės spinduliai gali greičiau išblukinti spalvas.
Jei norite, kad dieninės užuolaidos jums tarnautų ilgai, rinkitės poliesterinį audinį. Šis audinys pasižymi tvirtumu, nes yra tankus, lengvai skalbiasi ir tinkamas įvairiose namų erdvėse.
- Ekologiškumo ir natūralumo jausmo namų interjerui suteikia lininės dieninės užuolaidos. Tai klasikinė, seniausiai naudojama medžiaga ir labai mėgstama tų žmonių, kurie nori jaustis arčiau gamtos. Todėl kaimo sodybose dažniausiai langai dengiami dieninėmis arba/ir naktinėmis lininėmis užuolaidomis. Linines užuolaidas reikia skalbti žemoje temperatūroje, be gręžimo ir rekomenduojama lyginti drėgnas.
- Nėrinių užuolaidos, kaip ir lininės, dažniausiai pasirenkamos sodybų ir vasarnamių langams uždengti ir papuošti. Namų interjerui jos suteikia elegancijos ir išskirtinumo.
Kad ir kokios rūšies audinį pasirenkate, svarbu, kad tai patenkintų jūsų norus ir išpildytų svajones. Jei norite, kad jūsų namai būtų erdvesni ir šviesesni, rinkitės baltus ir šviesius audinius. O jei norite, kad į kambarį mažiau pakliūtų natūrali saulės šviesa, rinkitės tamsesnių, neperšviečiamų audinių užuolaidas.
Jeigu ieškote išskirtinių sprendimų savo būsto langų apipavidalinimui, susisiekite su mūsų įmonės profesionaliais darbuotojais sukursime jums jaukius namus ir sudėsime tinkamus akcentus jūsų interjere. Iškilus klausimams, paskambinkite nurodytu telefono numeriu ar parašykite visus rūpimus klausimus elektroniniu paštu.